Leicester vs Brighton, wynik meczu 1-1

Leicester vs Brighton 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Leicester oraz Brighton wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-01-23 14:00 na obiekcie sportowym King Power Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Leicester i Brighton.

Gole strzelali: P. Daka 46' 1-0 D. Welbeck 82' 1-1 N. Maupay

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Brighton: Dan Burn 67'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Leicester zmierzy się już z Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Liverpool i West Ham. Kolejno natomiast Brighton z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Burnley.

Dzisiaj liczni fani z zapałem śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Złożone z utalentowanych graczy zespoły futbolowe i zawodnicy jak Dan Burn nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby oglądać mecze futbolowe ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Leicester oraz Brighton jak ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, King Power Stadium.