Spotkanie Leicester vs Southampton zakończone wynikiem 4-1 dnia 2022-05-22 15:00 na obiekcie King Power Stadium

Leicester vs Southampton zakończony wynikiem 4-1. Dnia 2022-05-22 15:00 na obiekcie sportowym King Power Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Leicester a Southampton.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Leicester a Southampton wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

 

Gole strzelali: J. Maddison 49' 1-0 J. Vardy 74' 2-0 H. Barnes J. Ward-Prowse 79' 2-1 Ayoze Pérez 81' 3-1 J. Maddison Ayoze Pérez 90' 4-1 Ricardo Pereira

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Southampton: Oriol Romeu 70'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia meczu to Jonathan Moss, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Leicester stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Southampton zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Oriol Romeu częstokroć zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie trafiamy na wspaniałe asysty i bramki, brutalne faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki usypiające. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Premier League. Leicester oraz Southampton i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, King Power Stadium.