Back to Top

Mecz Millwall kontra Leicester, wynik końcowy 1-0

Spotkanie Millwall kontra Leicester dnia 2024-04-09 18:45 na stadionie The Den - wynik końcowy 1-0

W ostatniej kolejce Championship, drużyna Millwall podejmowała u siebie ekipę Leicester. Spotkanie to nie obfitowało w wiele bramek, jednak to gospodarze zdołali pokonać rywali minimalnie 1-0. Mecz rozegrany został 6 dni temu na stadionie The Den, a jedyną bramkę zdobył zespół Millwall.

Mecz pomiędzy Plymouth vs Leicester 1-0

Mecz pomiędzy Plymouth oraz Leicester na stadionie Home Park dnia 2024-04-12 19:00: 1-0

W ostatnim starciu ligowym w ramach Championship drużyna Plymouth podejmowała u siebie zespół Leicester. Mecz ten odbył się 3 dni temu na stadionie Home Park, gdzie obie ekipy rywalizowały o cenne punkty. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa, pokonując przeciwników 1-0. Wynik na przerwę wskazywał już na prowadzenie Plymouth, które utrzymało się do samego końca. Jak przebiegała ta emocjonująca konfrontacja? Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją!

Mecz pomiędzy Leicester kontra Norwich, wynik 3-1

Leicester - Norwich, wynik spotkania 3-1

W minioną sobotę, 1 kwietnia 2024 roku, na King Power Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Leicester i Norwich w ramach 40. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1, pomimo wyrównanego wyniku 1-1 na przerwę. Emocje sięgały zenitu, a Leicester potwierdziło swoją dominację na własnym boisku.

Mecz Leicester - Birmingham, wynik końcowy 2-1

Leicester kontra Birmingham, wynik spotkania: 2-1

W najnowszym starciu ligowym Championship drużyna Leicester podejmowała u siebie zespół Birmingham. Spotkanie rozegrane w King Power Stadium zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Mecz odbył się 2 dni temu, 6 kwietnia o godzinie 14:00, w ramach 41. kolejki ligowej.

Mecz pomiędzy Bristol City kontra Leicester, wynik 1-0

Bristol City kontra Leicester, wynik spotkania: 1-0

W dniu 29 marca 2024 roku na Ashton Gate Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Bristol City i Leicester w ramach 39. kolejki ligi Championship. Po wyrównanym starciu to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Mecz ten miał miejsce dwa dni temu, co sprawia, że jest on nadal gorącym tematem w świecie piłki nożnej.

Hull City vs Leicester 2-2

Mecz Hull City - Leicester, wynik 2-2

W sobotnie popołudnie, 9 marca 2024 roku, na boisku The MKM Stadium doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Hull City i Leicester. Mecz zakończył się remisem 2-2 po emocjonującej rywalizacji, która trzymała kibiców w napięciu do samego końca. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, a ostateczny rezultat nie pozostawił wątpliwości co do zażartej walki obu zespołów w ramach 37. kolejki Championship.

Mecz Sunderland - Leicester wynik 0-1

Spotkanie Sunderland vs Leicester zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Stadium of Light dnia 2024-03-05 19:45

W miniony weekend na stadionie Stadium of Light odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy Sunderland a Leicester. Spotkanie to miało miejsce w ramach 36. kolejki Championship, a ostatecznie zakończyło się zwycięstwem drużyny Leicester 1-0. Choć obie drużyny zaprezentowały się z determinacją, to to goście zdołali zdobyć bramkę, która zadecydowała o losach spotkania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej szczegółów z tego starcia.

Mecz Leicester vs QPR, wynik końcowy 1-2

Mecz Leicester - QPR dnia 2024-03-02 15:00: 1-2

W ostatnim spotkaniu ligowym pomiędzy drużynami Leicester i QPR, które odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na King Power Stadium, to zespół gości zdołał wyjść zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Mecz był pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a ostateczny wynik ustalił się dopiero w drugiej połowie, pozostawiając kibiców obu drużyn z zapamiętaniem pełnej pasji rywalizacji.

Mecz pomiędzy Leeds - Leicester, wynik 3-1

Mecz Leeds - Leicester, wynik końcowy 3-1

W niedawnym starciu na stadionie Elland Road drużyna Leeds podejmowała zespół Leicester w ramach 34. kolejki Championship. Mecz, który odbył się 23 lutego o godzinie 20:00, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, mimo że na przerwę schodzili z wynikiem 0-1. Emocjonujące starcie zapewniło kibicom wiele niezapomnianych chwil.