Mecz Leicester - Brentford zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-03-20 14:00 na obiekcie King Power Stadium

Leicester - Brentford 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Leicester oraz Brentford zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-03-20 14:00 na stadionie King Power Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Leicester oraz Brentford.

Gole strzelali: T. Castagne 20' 1-0 H. Barnes J. Maddison 33' 2-0 Y. Wissa 85' 2-1 B. Mbeumo

Żółte kartki Leicester: Kiernan Dewsbury-Hall 76'

Żółte kartki Brentford: Ethan Pinnock 83' Christian Nørgaard 90'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Brentford:

Główny sędzia meczu - England Darren, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Leicester stanie naprzeciw Manchester United, następne spotkania z drużynami PSV Eindhoven oraz Crystal Palace. Kolejno natomiast Brentford zmierzy się z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Watford.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Kiernan Dewsbury-Hall Ethan Pinnock częstokroć zaserwowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się nader zażarte, nie często bywa, że zmagania nie są interesujące. Obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazprzeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Leicester oraz Brentford oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, King Power Stadium.