Dnia 2022-04-10 13:00 miał miejsce mecz Leicester kontra Crystal Palace zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym King Power Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Leicester a Crystal Palace.

Po pierwszej połowie meczu między Leicester a Crystal Palace wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: A. Lookman 39' 1-0 K. Dewsbury-Hall K. Dewsbury-Hall 45' 2-0 J. Maddison W. Zaha 65' 2-1

Żółte kartki Leicester: Luke Thomas 67'

Żółte kartki Crystal Palace: Tyrick Mitchell 32'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny sędzia meczu to Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Leicester zmierzy się już z PSV Eindhoven, następne spotkania z drużynami Newcastle i Everton a Crystal Palace z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Leeds.

Kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które startują w lidze Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Luke Thomas Tyrick Mitchell często zapewniły wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Niesamowite walki między zawodnikami bywają nader zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Bardzo często obserwujemy wyjątkowe bramki oraz asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Leicester oraz Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak King Power Stadium.