Dnia 2023-12-29 19:45 na obiekcie Cardiff City Stadium odbył się mecz między Cardiff i Leicester: końcowy wynik 0-2

W dniu 29 grudnia 2023 roku na Cardiff City Stadium odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Cardiff i Leicester. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Leicester 2-0, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie.

Relacja z meczu Cardiff vs Leicester

Mecz pomiędzy drużynami Cardiff i Leicester odbył się w Cardiff City Stadium w ramach 25 kolejki Championship. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19:45. Sędzią głównym tego starcia był John Busby z Anglii.

Pierwsze emocje pojawiły się już w 18. minucie, gdy K. Dewsbury-Hall strzelił bramkę dla Leicester po asyście A. Fatawu, dając gościom prowadzenie 1-0. Wynik do przerwy nie uległ zmianie, a obie drużyny walczyły o kolejne trafienie.

W 55. minucie J. Justin podwyższył prowadzenie dla Leicester, ponownie z asystą A. Fatawu, ustalając wynik na 2-0.

Na boisku nie obyło się bez kartek. Joe Ralls z Cardiff został ukarany żółtą kartką w 47. minucie. Na razie żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki.

Po tym zwycięstwie, Cardiff zmierzy się z Sheffield Wednesday, Leeds oraz Plymouth, natomiast kolejne spotkania Leicester to starcia z Millwall, Coventry i Ipswich.