Mecz Preston - Leicester, wynik 0-3

W jednym z meczów 45. kolejki Championship drużyna Preston podejmowała u siebie ekipę Leicester. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Deepdale, zakończyło się zwycięstwem gości 0-3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść Leicester. Mecz odbył się 29 kwietnia o godzinie 19:00.

Jamie Vardy 52' 0-2

Kyle McAteer 67' 0-3 (Asysta: A. Fatawu)

Relacja z Meczu:

Zapowiadało się na emocjonujące starcie na Deepdale, gdzie Preston gościło ekipę z Leicester. Miejscowi kibice wypełnili trybuny stadionu, tworząc fantastyczną atmosferę, gotowi wspierać swoją drużynę do końca.

Początek meczu był wyrównany, obie ekipy starały się narzucić swój styl gry. Jednak to goście zdołali otworzyć wynik spotkania. W 36. minucie świetną akcję zamknął Jamie Vardy, wpisując się na listę strzelców i dając Leicester prowadzenie 1-0.

Preston próbowało odpowiedzieć, ale to znów Vardy był jednym z głównych bohaterów. W 52. minucie doświadczony napastnik podwyższył prowadzenie dla gości po kolejnej skutecznej akcji.

Gospodarze starali się odrabiać straty, jednak to Leicester było skuteczniejsze. W 67. minucie Kyle McAteer ustalił wynik na 3-0 po świetnym podaniu od A. Fatawu, pozostawiając bramkarza bez szans.

Preston próbowało jeszcze zmienić losy meczu, ale nie potrafiło przełamać defensywy przeciwnika. Na dodatek, otrzymali żółte kartki w kluczowych momentach, co dodatkowo utrudniło im zadanie.

Ostatecznie, mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Leicester 3-0. Gospodarze muszą teraz przeanalizować swoje błędy, podczas gdy goście mogą cieszyć się z zasłużonych trzech punktów na wyjeździe.